Czytanie z pasją – sukces naszych uczennic
Z ogromną radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły – Anna Piątek z klasy 4C oraz Sofia Peloso z klasy 1A – zdobyły wyróżnienia w X Regionalnym Konkursie Pięknego Czytania!
Konkurs został zorganizowany przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich we współpracy z PSP nr 21, V Liceum Ogólnokształcącym oraz Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu.
To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem wrażliwości na słowo oraz pięknej interpretacji tekstów literackich. Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy rozwijania literackich pasji i radości z odkrywania świata książek!
Tekst: Edyta Małysa
Zam.: DMP







