Szkolne wyjście do kina
Dzisiaj klasy pierwsze, drugie i trzecie naszego liceum zamieniły lekcje na filmowy seans. Wybraliśmy się wspólnie do Multikino Radom na długo wyczekiwaną premierę filmu „Diabeł ubiera się u Prady 2”.
Jest to doskonała okazja do integracji i zacieśniania szkolnych więzi poza ławkami.
Zdjęcia: Szkolna Grupa Medialna
Zam. DMP
Wyświetl mniej














