ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

WYNIKI III EDYCJI KONKURSU

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 „SHAKESPEARE’EM BYĆ…”
 DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Z niezmierną przyjemnością przedstawiamy wyniki tegorocznej edycji konkursu na opowiadanie w języku angielskim. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania „Once upon a time I woke up in an entirely different reality. It was the beginning of the end….”  Tegoroczna odsłona konkursu cieszyła się niebywałym wręcz zainteresowaniem. 

 

W zmaganiach pisarskich wzięło udział  bardzo wielu młodych ludzi, uczniów klas 7 i 8  szkół podstawowych. Byli to uczestnicy z Radomia, powiatu, a także z Leszna i Rzeszowa, w związku z czym nasz konkurs stał się Ogólnopolskim.  Zdaniem jury, w którego skład wchodziły nauczycielki języka angielskiego z XIII L.O z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu,  poziom prac nadesłanych przez uczniów oraz ich pomysłowość  i wyobraźnia były godne podziwu. Wszystkie opowiadania czytało się z zapartym tchem. Dlatego z tego miejsca pragniemy pogratulować umiejętności pisarskich, jak również niesamowitej pomysłowości wszystkim uczestnikom konkursu, a nauczycielom języka angielskiego wyłonienia tak utalentowanych uczniów.

 

I miejsce: Lena Gawaś – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Ewelina Makuch

I miejsce: Hanna Słomińska – I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Joanna Dębowska

II miejsce: Leon Rejmer – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Agata Kwiecień-Żyła

II miejsce: Anna Bazan – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek
w Rzeszowie, opiekun merytoryczny – mgr Aneta Ramska

III miejsce: Maria Staniszewska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Ewelina Makuch

III miejsce: Marceli Kramek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Ewelina Makuch

Wyróżnienia:

Maja Potrząsaj – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Agnieszka Kutkowska

Maja Pajączek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Ewelina Makuch

Amelia Tkaczyk – I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu, opiekun merytoryczny –
mgr Magdalena Kokoszczyk

Mikołaj Sułek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu, opiekun merytoryczny – mgr Agnieszka Gajewska

Aleksandra Sztor – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Lesznie, opiekun merytoryczny – mgr Blanka Papież

Oliwier Rutkiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Lesznie, opiekun merytoryczny – mgr Weronika Adamczewska

 

 

Zwycięzców, osoby wyróżnione oraz ich opiekunów merytorycznych – nauczycieli języka angielskiego, serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w wali B102 w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, ul. 25 Czerwca 79, w dniu 14.04.2023 r. o godzinie 12.00.  

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!!

 

W imieniu zespołu  nauczycieli języka angielskiego

XIII Liceum Ogólnokształcącego im. Polskich Noblistów w Radomiu,

Agata Hodio