ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Kadra

Mazur Grażyna – dyrektor szkoły, geografia grazyna.mazur@13liceum.eu

Adamska Ilona – język angielski ilona.adamska@13liceum.eu

Bator Marta – język hiszpański marta.bator@13liceum.eu

Biedka – Wlazło Edyta – pedagog szkolny, pedagog specjalny  edyta.biedka.wlazlo@13liceum.eu

Gałczyńska – Wabik Lidia – język polski lidia.wabik@13liceum.eu

Gawęda Adriana – matematyka adriana.gaweda@13liceum.eu

Hodio Agata – język angielski, wychowanie fizyczne agata.hodio@13licum.eu

Kornaszewski Mirosław – wychowanie fizyczne miroslaw.kornaszewski@13liceum.eu

Kowalska – Gajewska Renata – chemia renata.kowalska.gajewska@13liceum.eu

Krawczyk Anna – język angielski anna.krawczyk@13liceum.eu

Lament Anna – wychowanie fizyczne anna.lament@13liceum.eu

Leśniewska Jolanta – przedsiębiorczość, matematyka jolanta.lesniewska@13liceum.eu

Lichota Sławomir – fizyka  slawomir.lichota@13liceum.eu

Malczewska Marta – język angielski marta.malczewska@13liceum.eu

Małysa Edyta – język polski edyta.malysa@13liceum.eu

Markowicz Marcin – wiedza o społeczeństwie marcin.markowicz@13liceum.eu

Mazur – Posuniak Dagmara – informatyka dagmara.posuniak@13liceum.eu

Michalska Agata – biologia agata.michalska@13liceum.eu

Molenda Cezary – nauczyciel biblioteki  cezary.molenda@13liceum.eu

Seliga Jolanta – matematyka, informatyka  jolanta.seliga@13liceum.eu

Smela Paulina – język angielski paulina.smela@13liceum.eu

Skoczek Izabella – psycholog szkolny izabella.skoczek@13liceum.eu

Soboń Maria – język polski maria.sobon@13liceum.eu

Warchoł Izabela – edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka   izabela.warchol@13liceum.eu

Wasilewski Piotr – historia, historia i teraźniejszość  piotr.wasilewski@13liceum.eu

Wiktorowski Mirosław – historia, historia i teraźniejszość miroslaw.wiktorowski@13liceum.eu

Wiraszka Monika – język hiszpański monika.wiraszka@13liceum.eu

s. Wyrodek Agata – religia agata.wyrodek@13liceum.eu