Podżeganie uczniów oddziału IV

W dniu 26.04.2024 r. pożegnaliśmy uczniów oddziału IVA. Na hali sportowej zgromadziła się cała społeczność szkolna. Pani dyrektor Grażyna Mazur oraz Pan Krzysztof Młodawski Przewodniczący Rady Rodziców życzyli absolwentom przede wszystkim powodzenia na maturze, a także wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu.

Głos zabrała również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zofia Kapusta, która pożegnała kolegów i koleżanki. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Uroczystość uświetnili swoimi występami: Weronika Jaworska (1b), Wiktor Zuch (3a), Magdalena Krawczyk (1a), Diana Dobrianska (2b), Wiktoria Skowrońska (1b), Kseniia Koba (1e) i Hanna Podkańska (3a) Kochani Maturzyści! Widzimy się już 7 maja na pierwszym egzaminie maturalnym, trzymamy kciuki!