Czas aby trochę poznać zespół naszego projektu!

Cześć! Nazywam się Gabriela Wojtyś pochodzę z Radomia, mam 17 lat i uczęszczam do XIII Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Radomiu. W projekcie zajmuje rolę Liderki. Jestem osobą pozytywną, miłą i gotową do działania. Poza szkołą interesuję się zielarstwem i ornitologią oraz jestem harcerką. Lubię czytać książki, moją ulubioną autorką jest Polska Noblistka Olga Tokarczuk. Oprócz czytania często też szydełkuje np. czapki lub rękawiczki. Uwielbiam wycieczki rowerowe oraz długie spacery po lesie. Od zawsze interesowałam się otaczającym mnie światem. Moim celem jest działanie na rzecz ochrony przyrody i rozpowszechnianie wiedzy na ten temat.

Siemka!! Nazywam się Kamila Adamczyk, pochodzę z Radomia i jako 17-sto latka uczęszczam do 3A w XIII Liceum Ogólnokształcącym. W projekcie tworzę posty na Facebook’a i Instagrama. Jako miła choć skryta osobą lubię lubię odkrywać swoje nowe twarze, nie pomijając oczywiście mojej miłości do czytania książek i ukochanych seriali przy dobrym jedzonku. Moim odwiecznym marzeniem jest przechadzanie się po czystym lesie i oddychać świeżym powietrzem, w którym będę czuła się jak w raju. Chciałabym uświadomić was i również siebie o tym jak duże szkody wyrządzają śmieci dla Ziemii. UCZMY I POMAGAJMY SOBIE NAWZAJEM :))

Cześć, nazywam się Wiktoria Włodek, pochodzę z Radomia, mam 16 lat oraz chodzę do XIII Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Radomiu. W projekcie zajmuje się postami. Moim hobby jest czytanie książkę. Czytanie jako hobby? Otóż to jest to zajęcie zaliczane do tej grupy, którą zresztą osobiście bardzo wam polecam. Według mnie każdy w tym świecie jest wstanie znaleźć coś idealnie dla siebie. Osobiście moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka, ale z natury lubię próbować nowych rzeczy więc znajdzie się czasem też coś odmiennego (chętnie posłucham waszych polecajek). Lubię również tańczyć i śpiewać. Jeżeli chodzi o moje cele to szczerze powiedziawszy wciąż ich szukam. Bo nigdy nie powinno się poddawać!!! ( A życie zaskakuje nas na każdym kroku). Interesuje się ekologią i zmianami na świecie. Kocham poznawać i spędzać czas z nowymi ludźmi i nie boję się wyzwań. Tak poza tym jestem miłą, zabawną, towarzyską i otwartą osobą ciekawą świata, który chętnie lepiej z wami poznam. A WIĘC DZIAŁAJMY RAZEM!

Hejka! Nazywam się Oliwia Kozieł pochodzę z Radomia, mam 16 lat i uczęszczam do 3A w XIII Liceum im. Polskich Noblistów w Radomiu. W naszym projekcie zajmuję się wszelkimi współpracami. Moje cele? Hmm napewno jak najlepsze relacje z naszą matką ziemią. Za to moje hobby to m.in. taniec i książki, odnośnie książek bardzo polecam na kreatywność i wyobraźnię oraz na rozwijanie wiedzy ;)) a tak poza tym jestem bardzo towarzyską i otwartą osobą która lubi stawiać czoła nowym zadaniom (najlepiej tym trudnym). Starajcie się razem z nami zmienić wspólną przyszłość! Dotyczy to ciebie, mnie, twojej koleżanki, kolegi, rodziny i każdego innego, więc NIE ZWLEKAJ – DZIAŁAJ :))

Witam serdecznie! Z tej strony Amelia Socha – serce wszystkiego co związane z informatyką w naszym projekcie oraz wkładam swoje 3 grosze w grafiki. Pochodzę z Radomia ale jestem obca w swoim mieście (żart muzyczny, kto zna Irę ten wie). Tak jak większość uczęszczam do IIIA w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów, nadal w Radomiu, nie jeżdżę nigdzie do szkoły, idę przez park piechotą, a jak o tym parku mowa to chodzę tam na spacery z psem. Męczy mnie latanie za szczeniakiem i krzycznie – „Nala, fe!” za każdym razem jak ona znajdzie porzucony papierek po batoniku, a takich sytuacji wbrew pozorom jest kilka na jednym spacerze. Taka jest więc i moja motywacja po części. Ze względu na zdrowie naszych biednych zwierząt domowych (myślę bardziej o psach, no ale jak wyprowadzacie koty czy inne łajdaki no to już wasze sumienia) chcę przyczynić się do oczyszczania naszej planety. To pomoże im, i nam. Co lubię, czym się interesuje? Ymmm… Jestem nerdem grającym w D&D, czytam książki fantastyczne, czasem fajną mangę, uczę się grać na okarinie i lubię czasem coś pobazgrolić. Chciałabym patrzeć jak świat staje się lepszy dzięki naszym działaniom!

Cześć wszystkim!!! Nazywam się Kinga Leszczyńska mam 16 lat, mieszkam w Radomiu i uczęszczam do Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta. W projekcie zajmuje się grafikami. Jestem osobą pomocną, pracowitą i otwartą na nowe znajomości Pasjonuje się sztuką, rzeźbiarstwem i ceramiką. Marzę o tym, byśmy my jako ludzie zaczęli bardziej postrzegać wpływ jaki mamy na naszą planetę – na nasz dom. Moim celem jest edukować radomską młodzież w strefie ekologicznej byśmy byli bardziej świadomi swoich działań.