ul. 25 Czerwca 79 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Mistrzowie uważnej lektury

Konkurs czytelniczy Radomscy Tropiciele Książek stawia wysokie wymagania uczestnikom. Należy przeczytać pięć powieści współczesnych i popisać się znajomością ich treści, pisząc testy sprawdzające.

W naszej szkole tego niełatwego wyzwania podjęło się dwanaście osób. Począwszy od listopada, pisali oni sprawdziany dotyczące treści  wskazanych utworów. W kwietniu odbył się ostatni etap , do którego zakwalifikowała się Gabrysia Nawrocka z klasy 1A. Uzyskała ona tytuł finalistki. 23 maja 2024r. odbyła się uroczysta gala finałowa, podczas której wręczono laureatom i finalistom nagrody i dyplomy. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Radomia. Gabrysi serdecznie gratulujemy osiągnięcia.              

 

 

                                                                                                         przygotowała: M. Soboń