Oferta ubezpieczeniowa dla uczniów

Szanowni Rodzice, informujemy, że decyzją Rady Rodziców przy XIII LO w Radomiu została wybrana rekomendowana oferta ubezpieczeniowa dla uczniów na rok szkolny 2020/2021.

Szanowni Rodzice, informujemy, że decyzją Rady Rodziców przy XIII Liceum Ogólnokształcącym w Radomiu im. Polskich Noblistów została wybrana rekomendowana oferta ubezpieczeniowa dla uczniów na rok szkolny 2020/2021.

Decyzję o ubezpieczeniu ucznia podejmują Rodzice zgodnie z decyzją MEN i obowiązującymi przepisami. W związku z powyższym nasza szkoła zrezygnowała z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne Rada Rodziców uznała indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty CUK ubezpieczenia.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Poprzez zakładkę na stronie CUK ubezpieczenia dostępną pod linkiem: https://dziecko.cuk.pl/23896 dokonujemy wszelkich formalności, związanych z ubezpieczeniem swojego dziecka  na rok szkolny 2020/2021.

Instrukcja wypełnienia polisy:

1. Proszę skopiować link do swojej wyszukiwarki:   https://dziecko.cuk.pl/23896
  2. Następnie wybrać ikonkę „NNW szkolne szkoły i uczelnie”,
  3. Zapoznać się z proponowanymi wariantami ubezpieczenia,
  4. Na dole oferty w „PODSUMOWANIE”, wybrać najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia dziecka,
  5. Naciskając przycisk :”WYBIERZ” i uzupełnić polisę.

Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu CUK Ubezpieczenia  prosimy o kontakt z Panem: Markiem Matysiakiem tel. 698 674 188

Jeśli zależy Państwu na ciągłości i ochronie zdrowia i bezpieczeństwa dzieci, umowę ubezpieczeniową należy zawrzeć jak najszybciej, ponieważ będzie obowiązywała od dnia jej podpisania.

Rada Rodziców rekomenduje wariant ubezpieczenia U3 w wysokości składki 54,00 zł.

Macie Państwo również możliwość wyboru swojego własnego elastycznego wariantu spośród  5 proponowanych na stronie ubezpieczyciela tzn.: U1, U2, U3, U4,U5.