ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Podziękowanie za udział w III edycji akcji „Razem na święta” 

W grudniu 2020 roku braliśmy udział w akcji „Razem na święta”. Dziś otrzymaliśmy dyplom Ministerstwa Edukacji i Nauki. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy brali udział w akcji a szczególnie: Oliwii Janickiej, Izabeli Malecie, Agnieszce Pucie oraz Mateuszowi Kamińskiemu. Dziewczęta podjęły się realizacji kilku działań. Agnieszka zawiozła karmę dla zwierząt do schroniska, Iza wykonała kartki świąteczne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy. Oliwia była odpowiedzialna za przygotowanie prezentów dla podopiecznych domu dziecka.  Mateusz współuczestniczył w „Akcji Mikołajkowej”, która skierowana była do podopiecznych Domu Dziecka w Kozienicach. Dziękuję Pani Edycie Małysie, która zainspirowała swoich wychowanków do działania.

Zachęcam wszystkich do działań w ramach wolontariatu

Grażyna Mazur