ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

“Szkoła do hymnu”

“Szkoła do hymnu” – pod takim hasłem społeczność XIII LO uczciła 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

10. 11. 2022 r. społeczność szkoły wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 dyrekcja szkoły, przedstawiciele grona pedagogicznego oraz wszystkich klas, Poczet Sztandarowy i reprezentanci Samorządu Uczniowskiego uroczyście odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. 
 
O godzinie 11:11 odśpiewaliśmy hymn państwowy, następnie uczniowie pod kierunkiem pana Piotra Wasilewskiego i pana Mirosława Wiktorowskiego przedstawili krótką inscenizację.
Fot. Amelia Monik i Bartłomiej Stanik.
#szkoladohymnu
#szkoładohymnu