ul. 25 Czerwca 79 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Współpraca z Rekord Grupa Mediowa

Uczniowie klasy lingwistyczno- medialnej rozpoczęli współpracę z Radio Rekord 106,2 FM
O co chodzi w tych mediach?

17.11.2022r. pan Krzysztof Domagała – dyrektor wykonawczy Rekord Grupy Mediowej rozpoczął cykl spotkań z uczniami klasy lingwistyczno- medialnej. Dzisiejszy wykład dyrektor zaczął od pytań o zainteresowania uczniów i o to czy chcą w przyszłości pracować w mediach. Zajęcia dotyczyły podziału mediów na tradycyjne (prasa drukowana, radio, tv, internet) i nowe media (social media), oraz informacji na temat zawodu dziennikarza. Pod koniec wykładu uczniowie mieli za zadanie wykonać ciekawe ćwiczenie, którego rozwiązanie ich zaintrygowało. Uczniom bardzo podobały się te zajęcia i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie.