ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Wyniki konkursu „Wtorki z matematyką w 13-stce”

Konkurs przeprowadzony został za pośrednictwem internetowej strony szkoły i trwał 6 tygodni. Co tydzień uczniowie klas ósmych mieli do rozwiązania 3 zadania, każde oceniane od 0 do 3p. W sumie można było uzyskać maksymalnie 54p. Konkurs „Wtorki z matematyką w 13-stce” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas ósmych szkół podstawowych z Radomia i powiatu radomskiego.

Najwyższą liczbę punktów otrzymali:

Łucja Gutkowska (PSP 28) – 50,5p.

Zuzanna Siek (PSP 3) – 48,5p.

Davide Di Carlo (PSP 3) – 47p.

 Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!!!

 

W związku z obecną sytuacją pandemiczną nie jest możliwa organizacja uroczystego wręczenia nagród i dyplomów. Jeśli sytuacja się zmieni, taka uroczystość zostanie zorganizowana w naszym liceum. Jeśli zaś sytuacja na to nie pozwoli, zorganizowana zostanie zdalna uroczystość, a nagrody przekazane do szkół laureatów.

O terminie i szczegółach poinformujemy najpóźniej 14 maja.

Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim Ósmoklasiści za zaangażowanie i jeszcze raz składamy gratulacje na ręce Łucji, Zuzanny i Davide.

Organizatorzy:

Adriana Gawęda

Jolanta Seliga