ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

WYNIKI KONKURSU Z J.ANGIELSKIEGO „SHAKESPERARE’EM BYĆ” – EDYCJA 2022

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyniki tegorocznej odsłony konkursu na opowiadanie w języku angielskim. Zadaniem młodych twórców było napisanie opowiadania „Once upon a time my life has changed completely, because of my meeting with…” W zmaganiach pisarskich wzięło udział wielu młodych ludzi, uczniów klas 7 i 8  szkół podstawowych z Radomia oraz powiatu. Jury, w którego skład wchodziły nauczycielki języka angielskiego z XIII L.O z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu, zgodnie stwierdziło, iż poziom prac nadesłanych przez uczniów oraz ich pomysłowość były bardzo wysokie.

I miejsce – Leon Przymus Rejmer za opowiadanie „HIM” (PSP nr 33 w Radomiu),

II miejsce – Magdalena Szatan za opowiadanie „FULTFILLED  REGRET” (PSP w Mniszku),

II miejsce – Dawid Domagała za opowiadanie „THE STRENGHT IN THE FAMILY” (PSP nr 23 w Radomiu),

III miejsce – Maja Kiraga za opowiadanie „A  PROMISE” (PSP w Jedlni Letnisko),

III miejsce – Wiktoria Tomaszewska za opowiadanie „ADVENTURE” (PSP nr 23 w Radomiu);

Wyróżnienia:                                                                                                                                      

Maja Skoneczna za opowiadanie ‘THE UNEXPECTED MEETING” (PSP  nr 28 w Radomiu),

Maja Potrząsaj za opowiadanie ‘’WORLD  PEACE” (PSP nr 33 w Radomiu);

Wszystkim nagrodzonym oraz ich opiekunom merytorycznym jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Jednocześnie informujemy, iż w związku z odwołaniem tegorocznej edycji Akademii Uczniowskiej, nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Zapraszamy do sekretariatu XIII L.O.
 w Radomiu, w celu ich odebrania, od dnia 8 kwietnia 2022 roku.

W imieniu zespołu Nauczycieli Języka Angielskiego,

                                                                                         Agata Hodio