ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Wyniki konkursu z języka angielskiego dla klas 8

Zmierzenie się z napisaniem fascynującego opowiadania w języku angielskim, traktującego o przygodach w pandemicznej rzeczywistości, u boku swego ulubionego bohatera filmowego, to nie lada wyzwanie.

Podjęło się tego wielu śmiałków, uczniów klas 7-8,  ze szkół podstawowych.Wszystkie prace miały pomysłową fabułę, zawierały nutę humoru, zwroty akcji i ciekawe zakończenia. Jednak konkurs rządzi się swoimi prawami i jury musiało wyłonić zwycięzców oraz przyznać wyróżnienia.  Z ogromną przyjemnością informujemy, iż :

I miejsce zajął Jakub Hodio z PSP NR 4 w Radomiu,

II miejsce zajęła Edyta Kowalska z PSP NR 33 w Radomiu,

III miejsce zajęła Joanna Ludwicka z PSP NR 28 w Radomiu,

Wyróżnienia: Kornelia Pietralska z  PSP NR 28  w Radomiu, Julia Kłoniecka z PSP NR 28 w Radomiu,

Alex Freestone z PSP NR 6 w Radomiu, Maja Kiraga z PSP im. Marszałka J. Piłsudskiego w Jedlni -Letnisko.

Składamy serdeczne gratulacje  laureatom i laureatkom, osobom wyróżnionym jak również ich szkolnym opiekunom. Sytuacja pandemiczna nie pozwala nam na zaproszenie Państwa jak również organizację uroczystej gali wręczenia nagród, dlatego prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi, im. Polskich Noblistów
w Radomiu w celu  odebrania nagród i dyplomów, od dnia 26 kwietnia 2021 roku.

 

Organizatorki – Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego w XIII L.O.