buy hot sale richard mille fake.

rolex replica for sale is good and chic. the very first watch manufacturer is who makes the best richard mille replica. cheap hublot replica represents distinctive concept of minimalism.
ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Podium „Lemaniaków”

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy z dwu powodów. Po pierwsze przebiegał z w cieniu epidemii. Po drugie odbywał się w czasie dla wszystkich Lemaniaków szczególnym, bo Sejm RP ogłosił 2021 Rokiem Lema.

IX Edycja konkursu przyciągnęła wielu następców Stanisława Lema ze szkół regionu radomskiego, którzy pisali o świecie przyszłości, o zagrożeniach, przed którymi staje nasza planeta. Pojawiły się też prace w konwencji fantasy. Jurorki konkursu: Pani Ewelina Maleta – poetka, Maria Soboń i Edyta Małysa stanęły przed trudną decyzją wyboru najlepszych prac.  Wszystkie opowiadania okazały się literacko dojrzałe, wartościowe i  zajmujące dla czytelnika.

Jury musiało jednak podjąć decyzję i postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce Michał Pająk, PSP nr 30 w Radomiu

II miejsce Wiktoria Górnik, PSP nr 33 w Radomiu

III miejsce Adam Matysiak, PSP nr 33 w Radomiu

Wyróżnienia:

Bogna Mulczyk, PSP nr 34 w Radomiu

Julia Wolszczak, PSP nr 5 w Radomiu

Amelia Smolarz, PSP nr 5 w Radomiu

Gratulujemy laureatkom i laureatom, osobom wyróżnionym oraz ich opiekunkom. Niestety, z powodu pandemii nie planujemy gali finałowej. Po dyplomy i nagrody należy zgłaszać się do sekretariatu XIII Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu po 12 kwietnia 2021 roku.

 

Organizatorki