buy hot sale richard mille fake.

rolex replica for sale is good and chic. the very first watch manufacturer is who makes the best richard mille replica. cheap hublot replica represents distinctive concept of minimalism.
ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Librus

Inspektor danych osobowych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby dbać o dane osobowe uczniów, rodziców, opiekunów, pracowników, dlatego przygotowaliśmy informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych:

• Administratorem danych osobowych uczniów, rodziców, opiekunów, pracowników jest XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu.
  • Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Michał Paprocki, z którym kontakt jest możliwy pod adresem korespondencyjnym: ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom, bądź za pomocą adresu e-mail: inspektor.iod@13liceum.eu
  • Materiały do pobrania: