ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Kadra

Mazur Grażyna – dyrektor szkoły, geografia grazyna.mazur@13liceum.eu

Adamska Ilona – język angielski ilona.adamska@13liceum.eu

Biedka – Wlazło Edyta – pedagog szkolny   edyta.biedka.wlazlo@13liceum.eu

Gawęda Adriana – matematyka adriana.gaweda@13liceum.eu

Gogacz Tomasz – wiedza o społeczeństwie tomasz.gogacz@13liceum.eu

Gontarczyk Ewa – wiedza o społeczeństwie   ewa.gontarczyk@13liceum.eu

Hodio Agata – język angielski, wychowanie fizyczne

Kornaszewski Mirosław – wychowanie fizyczne miroslaw.kornaszewski@13liceum.eu

Krawczyk Anna – język angielski

Kwiatek Dorota – biologia, przyroda

Leśniewska Jolanta – przedsiębiorczość

Lichota Małgorzata – fizyka, przyroda  monika.majewska.dziuba@13liceum.eu

Małysa Edyta – język polski edyta.malysa@13liceum.eu

Markowska Katarzyna – chemia

Molenda Cezary – nauczyciel biblioteki  cezary.molenda@13liceum.eu

Puta Bożena – nauczyciel biblioteki bozena.puta@13liceum.eu

Seliga Jolanta – matematyka, informatyka  jolanta.seliga@13liceum.eu

Smela Paulina – język angielski

Soboń Maria – język polski maria.sobon@13liceum.eu

Trybuł – Pyrzyna Sylwia – religia

Trzaskoma – Sierant Katarzyna – język hiszpański

Warchoł Izabela – edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka   izabela.warchol@13liceum.eu

Wasilewski Piotr – historia   piotr.wasilewski@13liceum.eu

Wiktorowski Mirosław – historia miroslaw.wiktorowski@13liceum.eu

Wolszczak Dorota – język polski