buy hot sale richard mille fake.

rolex replica for sale is good and chic. the very first watch manufacturer is who makes the best richard mille replica. cheap hublot replica represents distinctive concept of minimalism.
ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Librus

„Wtorki z matematyką w 13-stce”

Przedstawiamy dwie oferty przeznaczone dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

1. Internetowy konkurs matematyczny

W załączniku znajduje się regulamin oraz karta zgłoszenia, dokumenty  te są również dostępne na naszej stronie.

Przez 6 wtorków (od 16 lutego) na stronie naszej szkoły prezentowane będą zadania, których rozwiązania należy wysłać w ciągu tygodnia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać kartę zgłoszenia w terminie do 10 lutego na adres matematyka@13liceum.eu

Szczegóły w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie oraz w załączniku.

2. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Zajęcia będą się odbywały we wtorki od 1600 do 1700 na platformie Teams. W zależności od liczby uczniów, dopasowana będzie częstotliwość zajęć dla poszczególnych grup.

Kartę zgłoszenia do zajęć należy wysłać do 10 lutego na adres matematyka@13liceum.eu

Szczegóły w zakładce konkursowej: „Wtorki z matematyką w 13-stce”