buy hot sale richard mille fake.

rolex replica for sale is good and chic. the very first watch manufacturer is who makes the best richard mille replica. cheap hublot replica represents distinctive concept of minimalism.
ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Facebook
Instagram
Librus

Wyniki konkursu „Wtorki z matematyką w 13-stce”

Konkurs przeprowadzony został za pośrednictwem internetowej strony szkoły i trwał 6 tygodni. Co tydzień uczniowie klas ósmych mieli do rozwiązania 3 zadania, każde oceniane od 0 do 3p. W sumie można było uzyskać maksymalnie 54p. Konkurs „Wtorki z matematyką w 13-stce” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas ósmych szkół podstawowych z Radomia i powiatu radomskiego.

Najwyższą liczbę punktów otrzymali:

Łucja Gutkowska (PSP 28) – 50,5p.

Zuzanna Siek (PSP 3) – 48,5p.

Davide Di Carlo (PSP 3) – 47p.

 Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!!!

 

W związku z obecną sytuacją pandemiczną nie jest możliwa organizacja uroczystego wręczenia nagród i dyplomów. Jeśli sytuacja się zmieni, taka uroczystość zostanie zorganizowana w naszym liceum. Jeśli zaś sytuacja na to nie pozwoli, zorganizowana zostanie zdalna uroczystość, a nagrody przekazane do szkół laureatów.

O terminie i szczegółach poinformujemy najpóźniej 14 maja.

Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim Ósmoklasiści za zaangażowanie i jeszcze raz składamy gratulacje na ręce Łucji, Zuzanny i Davide.

Organizatorzy:

Adriana Gawęda

Jolanta Seliga