buy hot sale richard mille fake.

rolex replica for sale is good and chic. the very first watch manufacturer is who makes the best richard mille replica. cheap hublot replica represents distinctive concept of minimalism.
ul. 25 Czerwca 79, 26-617 Radom
(48) 363-18-95
Librus

Wyniki konkursu z języka angielskiego dla klas 8

Zmierzenie się z napisaniem fascynującego opowiadania w języku angielskim, traktującego o przygodach w pandemicznej rzeczywistości, u boku swego ulubionego bohatera filmowego, to nie lada wyzwanie.

Podjęło się tego wielu śmiałków, uczniów klas 7-8,  ze szkół podstawowych.Wszystkie prace miały pomysłową fabułę, zawierały nutę humoru, zwroty akcji i ciekawe zakończenia. Jednak konkurs rządzi się swoimi prawami i jury musiało wyłonić zwycięzców oraz przyznać wyróżnienia.  Z ogromną przyjemnością informujemy, iż :

I miejsce zajął Jakub Hodio z PSP NR 4 w Radomiu,

II miejsce zajęła Edyta Kowalska z PSP NR 33 w Radomiu,

III miejsce zajęła Joanna Ludwicka z PSP NR 28 w Radomiu,

Wyróżnienia: Kornelia Pietralska z  PSP NR 28  w Radomiu, Julia Kłoniecka z PSP NR 28 w Radomiu,

Alex Freestone z PSP NR 6 w Radomiu, Maja Kiraga z PSP im. Marszałka J. Piłsudskiego w Jedlni -Letnisko.

Składamy serdeczne gratulacje  laureatom i laureatkom, osobom wyróżnionym jak również ich szkolnym opiekunom. Sytuacja pandemiczna nie pozwala nam na zaproszenie Państwa jak również organizację uroczystej gali wręczenia nagród, dlatego prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi, im. Polskich Noblistów
w Radomiu w celu  odebrania nagród i dyplomów, od dnia 26 kwietnia 2021 roku.

Organizatorki – Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego w XIII L.O.